INVESTOVÁNÍ / MANAGEMENT 

Možná máte investiční stavební záměr, nebo se vám naskytla možnost výhodně zakoupit nemovitost, anebo máte nějaké volné prostředky a rádi byste je zhodnotili?

Můžeme pro vás vytvořit model spolupráce, který oceníte. Jde jen o to, v jakém postavení se momentálně nacházíte.

Chcete stavět - a nejste v oboru stavebnictví dostatečně etablovaní. Potřebujete někoho, kdo za vás zkontroluje projekt, nabídky dodavatelů, smlouvy, termíny ... Potřebujete někoho, kdo bude projekt řídit místo vás? Klidně se na nás obraťte. Toto je naše práce.

Máte nemovitost a hledáte partnera pro řešení a koordinaci - respektive - nevíte co s tím? Společně můžeme pracovat na možnostech vhodného řešení jak po stránce stavebně - technické nebo legislativní, ale i po stránce investiční a výnosové. Takto lze například zhodnotit pozemek tím, že vytvoříme záměr, zajistíme základní dokumentaci, vyřídíme vše na úřadech a následně můžeme celou akci zrealizovat, případně ji můžete s výhodou prodat třetí straně.

Máte chuť do něčeho jít svými volnými prostředky? - Plně vám rozumíme v tom smyslu, že nejlepší peníze jsou ty, které za vás pracují. Díky tomu, že se dlouhodobě pohybujeme v oboru architektury a stavebnictví, máme možnost vstoupit do zajímavých projektů jako investoři. Respektive - můžeme si vybrat ty nejzajímavější. Některé projekty jsou však mimo rámec našich investičních možností a rádi se spojíme nad společným projektem. Výhodou je, že působíme jako generální dodavatel díla a nemusíme ztrácet čas a prostředky překupováním dodávek přes zprostředkovatele. Díky finančním prostředkům, které můžeme dát dohromady, nemusíme podléhat rytmu, který určují bankovní domy. Tato svoboda vede k významnějšímu zhodnocení investic.